AÇI LİMİT SENSÖRÜ/DİJİTAL 2 EKSEN

Açı limit sensörü, vinç ve operasyon güvenliğini arttırmak amacıyla halatın iki eksendeki ayarlanabilir limit değerinden fazla açı ile vincin yükü kaldırma işlevini gerçekleştirmesini önlemek amacıyla 1 adet röle çıkışına sahip bir sensördür. 

Ürünü çevirerek 3 boyutlu inceleyebilirsiniz.

aci-limit-sensoru-dijital-2-eksen2.jpg

Halat açı limit sensörü,vinç ve operasyon güvenliğini arttırmak amacıyla halatın iki eksendeki ayarlanabilir limit değerinden fazla açı ile vinçin yükü kaldırma işlevini gerçekleştirmesini önlemek amacıyla 1 adet röle çıkışına sahip bir sensördür. 

Açı Limit Sensörü güvenliğini arttırmak amacıyla halatın iki eksendeki ayarlanabilir limit değerinden fazla açı ile vinçin yükü kaldırma işlevini gerçekleştirmesini önlemek amacıyla kullanılır. Tüm ürünlerimiz yerli üretim olup tarafımızdan üretilmektedir. Tüm ürünler %63,34 yerli üretim, yerli sermaye ve yerli malzemelerden oluşmaktadır. Elfatek Elektronik Türkiye'de faaliyet gösteren bir AR-GE kuruluşudur ve kumanda sektöründe lider konumdadır. Vinç kumandası üretimiyle başlayıp bugün kablosuz vinç kumandaları, vinç kantarı, vinç aşırı yük sistemleri gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Elfatek Elektronik Avrupa, Asya, Afrika, Amerika kıtalarında 10' dan fazla ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Ürünlerimiz büyüyen kalitemizi korumak adına patentlidir ve ürünlerimize ait markalarımız tescillidir, ürünlerimiz ISO sertifikalarına sahiptir ve garanti belgesi ile sunulmaktadır. Bir çok ürünümüzde 2 yıl garantimiz vardır. Elfatek kumandalarının tüm elektronik, yazılım ve mekanik parçalarını kendi bünyesinde üretmektedir.