EN MID 1001/10 Buton Vinç Uzaktan Kumanda Seti

EN X, MID, ESX ve MAX tasarımları kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde özel olarak Elfatek Elektronik tarafınca tasarlanarak üretilmektedir. Bu modeller özellikle konstrüksiyon vinçlerde, köprülü vinçlerde ve ayrıca özel uygulamalarda kullanılmaktadır. Kumanda gövdesi oluşabilecek darbe, çarpmalar ve farklı iklim koşullarında suya karşı dayanıklıdır. Eldiven ile kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmıştır.
en-mid-1001-10-buton-vinc-uzaktan-kumanda-seti4.jpg

EN X, MID, ESX ve MAX tasarımları kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde özel olarak Elfatek Elektronik tarafınca tasarlanmıştır. Bu modeller özellikle konstrüksiyon vinçlerde, köprülü vinçlerde ayrıca özel uygulamalarda kullanılabilir. Haddehane, demir-çelik ve mermer sektörü gibi bir çok sektörde yer bulmaktadır. Kumanda gövdesi oluşabilecek darbe ve çarpmalara karşı dayanıklıdır. Kumanda butonları tek ve çift kademelidir, eldivenle kullanıma uygundur.

EN MID 1001/10 Buton Vinç Uzaktan Kumanda Seti konstrüksiyon vinçlerde, köprülü vinçlerde ve ayrıca özel uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir.  Uzaktan kumanda sektöründe vinç kumandaları, kablosuz vinç kumandaları. vinç kumanda sistemleri gibi ürünlerimiz bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz yerli üretim olup tarafımızdan üretilmektedir. Tüm ürünler %63,34 yerli üretim, yerli sermaye ve yerli malzemelerden oluşmaktadır. Elfatek Elektronik Türkiye'de faaliyet gösteren bir AR-GE kuruluşudur ve kumanda sektöründe lider konumdadır. Vinç kumandası üretimiyle başlayıp bugün kablosuz vinç kumandaları, vinç kantarı, vinç aşırı yük sistemleri gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Elfatek Elektronik Avrupa, Asya, Afrika, Amerika kıtalarında 10' dan fazla ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Ürünlerimiz büyüyen kalitemizi korumak adına patentlidir ve ürünlerimize ait markalarımız tescillidir, ürünlerimiz ISO sertifikalarına sahiptir ve garanti belgesi ile sunulmaktadır. Bir çok ürünümüzde 2 yıl garantimiz vardır. Elfatek kumandalarının tüm elektronik, yazılım ve mekanik parçalarını kendi bünyesinde üretmektedir.