HUMA HPP-00002

HUMA serisi uzaktan kumanda sistemleri mobil iş makinelerinin ve oransal hidrolik platformların kontrolü için tasarlanmıştır. [Mobil hidrolik makineler, İnşaat makineleri, maden makineleri, off-road makineler, tarım makineleri...] HUMA serisi kumanda farklı iş makinelerinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı gereksinimler için ek özellikler sunulmaktadır. 4,3" renkli ekran ile kontrol edilen makinedeki veriler ekranda görüntülenebilmektedir. Titreşim motoru, sesli uyarı, RFID kart ile uygulamalara özel yazılım çözümleri sunulmaktadır. Alıcı ve verici sürekli haberleşme halindedir. 3 dakika boyunca herhangi bir işlem yapılmadığında, çekim mesafesi aşıldığında yada batarya çıkarıldığında acil stop moduna geçmektedir. Kumandaların bütün modellerinde pil bitti ikaz ledi ve sinyal ledi bulunmaktadır. Kumandaların bütün modellerinde isteğe göre joystick, buton, anahtar; komutatör; potansiyometre çeşitleri kullanılarak değişik konfigürasyonlar yapılabilmektedir. ltek seksen-çift eksen joystick, yaylı-kalıcı anahtar, 2-3 konumlu anahtar, 0-5 komutatör]. Delocan usb CANBus cihazı ile kumandanın otomatik kapanma süresi, pwm başlangıç ve bitiş rampaları, valflere uygulanacak minimum maksimum akım değerleri, js lerin yerleri ve yönleri, buton ve anahtarların yerleri ayarlanabilmektedir.

huma-hpp-000023.jpg

HUMA serisi uzaktan kumanda sistemleri mobil iş makinelerinin ve oransal hidrolik platformların kontrolü için tasarlanmıştır. [Mobil hidrolik makineler, İnşaat  makineleri, maden makineleri, off-road makineler, tarım makineleri...] alıcı ve verici sürekli haberleşme halindedir. 3dk boyunca herhangi bir işlem yapılmadığında, 100 metre çekim mesafesi aşıldığında yada  batarya  çıkarıldığında acil stop moduna  geçmektedir. 1 3 dk standart  olarak  ayarlıdır 15 dk, 30 dk, 45 dk olarak değiştirilebilir). Kumandaların bütün modellerinde pil bitti ikaz ledi ve sinyal ledi bulunmaktadır. Kumandaların bütün modellerinde isteğe göre joystick, buton, anahtar; komutatör; potansiyometre çeşitleri kullanılarak değişik konfigürasyonlar yapılabilmektedir. ltek seksen-çift eksen joystick, yaylı-kalıcı anahtar, 2-3 konumlu anahtar, 0-5 komutatör]. HUMA serisi kumanda farklı iş makinelerinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. HUMA sürekli çalışma zamanı 24 saattir. Ekranlı kullanımda 16 saattir.

HUMA HPP-00002 uzaktan kumanda sistemleri mobil iş makinelerinin ve oransal hidrolik platformların kontrolü için tasarlanmıştır.Tüm ürünlerimiz yerli üretim olup tarafımızdan üretilmektedir. Tüm ürünler %63,34 yerli üretim, yerli sermaye ve yerli malzemelerden oluşmaktadır. Elfatek Elektronik Türkiye'de faaliyet gösteren bir AR-GE kuruluşudur ve kumanda sektöründe lider konumdadır. Vinç kumandası üretimiyle başlayıp bugün kablosuz vinç kumandaları, vinç kantarı, vinç aşırı yük sistemleri gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Elfatek Elektronik Avrupa, Asya, Afrika, Amerika kıtalarında 10' dan fazla ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Ürünlerimiz büyüyen kalitemizi korumak adına patentlidir ve ürünlerimize ait markalarımız tescillidir, ürünlerimiz ISO sertifikalarına sahiptir ve garanti belgesi ile sunulmaktadır. Bir çok ürünümüzde 2 yıl garantimiz vardır. Elfatek kumandalarının tüm elektronik, yazılım ve mekanik parçalarını kendi bünyesinde üretmektedir.