HABERLER

İlanlı Usul İçin Standart Gazete İlanı Formu

Haber Yayınlanma Tarihi : 06-05-2014Haberi Yayınlayan : ELFATEK ELEKTRONİK


Elfatek Elektronik Makine ve Otomasyonu Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mevlana Kalkınma Ajansı 2011 yılı İktisadi Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek Büsan 4. Özel Organize Sanayi 10723. Sokak No:13 Karatay/KONYA  adresinde “2 ve 12 Butonlu Endustriyel Vinç Kumandası Tasarımı ve Prototip İmalatı” projesi için 
 
Lot 1: Yüzey Dizgi Montaj Makinesi
Lot 2: 12 Buton Üst gövde kalıbı
            12 Buton Taban Kalıbı
              2 Buton Üst Gövde Kalıbı
              2 Buton Taban Kalıbı
              2 Buton Conta Körük Kalıbı
            12 Buton Conta Körük Kalıbı
 
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren onaylı İhale Dosyası Büsan 4. Özel Organize Sanayi 10723. Sokak No:13 Karatay/KONYA  adresinden temin edilebilir. Ayrıca bilgi amaçlı İhale dosyasını www.mevka.org.tr ve www.elfatek.com.tr internet adreslerinden temin edebilirsiniz.
 
Teklif teslimi için son tarih ve saati: 13 / 04 / 2012 – 17:00
 
Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.elfatek.com.tr ve  www.mevka.org.tr  yayınlanacaktır.
 
Teklifler, 13/ 04 / 2012 tarihinde, saat 17: 00’da ve Büsan 4. Özel Organize Sanayi 10723. Sokak No:13 Karatay/KONYA  adresinde yapılacak oturumda açılacaktır. 

 


Vinç Kumanda, Vinç Uzaktan Kumandaları, Vinç Uzaktan Kumanda

Ürün Gamımız; Vinç uzaktan kumandası, vinç kumandaları, kablosuz vinç kumandaları, dijital harici gösterge, harici gösterge, vinç kumanda sistemleri, vinç aşırı yük sistemleri, vinç loadcell, vinç indikatör, vinç yük kontrol sistemi, vinç yük ölçer, tur sivici, tur switch gibi ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünlerimiz yerli üretim olup tarafımızdan üretilmektedir. Tüm ürünler %63,34 yerli üretim, yerli sermaye ve yerli malzemelerden oluşmaktadır. Elfatek Elektronik Türkiye'de faaliyet gösteren bir arge kuruluşudur, sektöründe lider konumdadır. Vinç kumandası üretimiyle başlayıp bugün kablosuz vinç kumandaları, vinç kantarı, vinç aşırı yük sistemleri gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Elfatek Elektronik Avrupa, Asya, Afrika, Amerika kıtalarında 10' dan fazla ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Ürünlerimiz patentli ve markalarımız tescillidir, ürünlerimiz iso sertifikalarına sahip olup garanti belgelerimiz mevcuttur. Bir çok ürünümüzde 2 yıl garantimiz vardır. Elfatek kumandalarının tüm elektronik, yazılım ve mekanik parçalarını kendi bünyesinde üretmektedir. Bugüne kadar yaptığı teknolojik alt yapı yatırımları ve sürekli AR-GE çalışmaları ile Elfatek Türkiye’nin lider vinç uzaktan kumanda imalatçısı ve tasarımcısı durumuna gelmiştir. Bünyesinde bulundurduğu genç ve dinamik mühendis kadrosu ile sanayinin ihtiyacı olan yüksek performanslı ve kaliteli ürünler geliştirebilmek için ilk günkü heyecanı ve motivasyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

vinç kumanda sistemleri

vinç uzaktan kumanda

vinç kumandası

kablosuz vinç kumandası

vinç aşırı yük kontrol sistemleri

vinç loadcell

vinç kumanda butonu