HABERLER

Savunma Sanayi Komisyonu firmamızda İncelemelerde bulundular.

Haber Yayınlanma Tarihi : 15-11-2016Haberi Yayınlayan : ELFATEK ELEKTRONİK


TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve Ak PartiKonya Milletvekili Ziya Altunyaldız ve beraberindeki heyet firmamızda incelemelerde bulundular.
Milletvekili Altunyaldız’a ziyaret esnasında Konya Valisi Yakup Canbolat, Savunma Sanayi Müsteşarı Prof. Dr. İSMAİL DEMİR, TSE Başkanı Sebahattin Korkmaz, Sanayi Genel Müdürü İbrahim Kılıçarslan, Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü ibrahim uslu ve Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü eşlik etti. İlk olarak firmamızı ziyaret eden heyet, üretim hattımızda kısa bir gezi gerçekleştirdikten sonra yüzde yüz yerli olan insansız kara aracımız Ankebot hakkında bilgi aldı. Ankebot ile yapılan kısa gösteri misafirlerimizin yoğun ilgisini çekti.


Vinç Kumanda, Vinç Uzaktan Kumandaları, Vinç Uzaktan Kumanda

Ürün Gamımız; Vinç uzaktan kumandası, vinç kumandaları, kablosuz vinç kumandaları, dijital harici gösterge, harici gösterge, vinç kumanda sistemleri, vinç aşırı yük sistemleri, vinç loadcell, vinç indikatör, vinç yük kontrol sistemi, vinç yük ölçer, tur sivici, tur switch gibi ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünlerimiz yerli üretim olup tarafımızdan üretilmektedir. Tüm ürünler %63,34 yerli üretim, yerli sermaye ve yerli malzemelerden oluşmaktadır. Elfatek Elektronik Türkiye'de faaliyet gösteren bir arge kuruluşudur, sektöründe lider konumdadır. Vinç kumandası üretimiyle başlayıp bugün kablosuz vinç kumandaları, vinç kantarı, vinç aşırı yük sistemleri gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Elfatek Elektronik Avrupa, Asya, Afrika, Amerika kıtalarında 10' dan fazla ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Ürünlerimiz patentli ve markalarımız tescillidir, ürünlerimiz iso sertifikalarına sahip olup garanti belgelerimiz mevcuttur. Bir çok ürünümüzde 2 yıl garantimiz vardır. Elfatek kumandalarının tüm elektronik, yazılım ve mekanik parçalarını kendi bünyesinde üretmektedir. Bugüne kadar yaptığı teknolojik alt yapı yatırımları ve sürekli AR-GE çalışmaları ile Elfatek Türkiye’nin lider vinç uzaktan kumanda imalatçısı ve tasarımcısı durumuna gelmiştir. Bünyesinde bulundurduğu genç ve dinamik mühendis kadrosu ile sanayinin ihtiyacı olan yüksek performanslı ve kaliteli ürünler geliştirebilmek için ilk günkü heyecanı ve motivasyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

vinç kumanda sistemleri

vinç uzaktan kumanda

vinç kumandası

kablosuz vinç kumandası

vinç aşırı yük kontrol sistemleri

vinç loadcell

vinç kumanda butonu