AÇI LİMİT SENSÖRÜ/DİJİTAL 2 EKSEN

Halat açı limit sensörü,vinç ve operasyon güvenliğini arttırmak amacıyla halatın iki eksendeki ayarlanabilir limit değerinden fazla açı ile vinçin yükü kaldırma işlevini gerçekleştirmesini önlemek amacıyla 1 adet röle çıkışına sahip bir sensördür. 

Ürünü çevirerek 3 boyutlu inceleyebilirsiniz.

aci-limit-sensoru-dijital-2-eksen.jpg

ELP model yük hücreleri vinç aşırı yük sistemlerinde kullanılmak üzere halatlı tüm vinçlere uygulanabilen tipte özel alaşımlı çelikten üretilmektedir. Vincinizin aşırı yük kaldırmasını engelleyerek güvenli çalışma ortamı oluşturur.

OCS-CU01 serisi aşırı yük kontrol indikatörü loadcell ürünü ile bütünlük oluştururken endüstriyel kontrol cihazlarına kolay bağlantı olanağı sağlar. 4 adet röle çıkışına sahip vinçlerde kullanmak üzere tasarlanmış sağlam ve kaliteli kontrol ünitesidir.

Açı Limit Sensörü güvenliğini arttırmak amacıyla halatın iki eksendeki ayarlanabilir limit değerinden fazla açı ile vinçin yükü kaldırma işlevini gerçekleştirmesini önlemek amacıyla kullanılır. Tüm ürünlerimiz yerli üretim olup tarafımızdan üretilmektedir. Tüm ürünler %63,34 yerli üretim, yerli sermaye ve yerli malzemelerden oluşmaktadır. Elfatek Elektronik Türkiye'de faaliyet gösteren bir AR-GE kuruluşudur ve kumanda sektöründe lider konumdadır. Vinç kumandası üretimiyle başlayıp bugün kablosuz vinç kumandaları, vinç kantarı, vinç aşırı yük sistemleri gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Elfatek Elektronik Avrupa, Asya, Afrika, Amerika kıtalarında 10' dan fazla ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Ürünlerimiz büyüyen kalitemizi korumak adına patentlidir ve ürünlerimize ait markalarımız tescillidir, ürünlerimiz ISO sertifikalarına sahiptir ve garanti belgesi ile sunulmaktadır. Bir çok ürünümüzde 2 yıl garantimiz vardır. Elfatek kumandalarının tüm elektronik, yazılım ve mekanik parçalarını kendi bünyesinde üretmektedir.