ANKA JPD00028
ANKA serisi joystick kumanda modelinde “start” butonu anlık basıldığında  korna çıkışı verirken aynı butona basılı tutulduğunda alıcı başlama konumuna geçer. Makina güvenlik direktiflerine uygun olarak yeni nesil teknoloji “SIL3” özelliklerinde üretilmiştir.Alıcı ve verici sürekli haberleşme halindedir. 3 dk boyunca herhangi bir işlem yapılmadığında, 100 metre çekim mesafesi aşıldığında ve batarya çıkarıldığında acil stop moduna geçmektedir.Kumandaların bütün modellerinde pil bitti ikaz ledi ve sinyal ledi bulunmaktadır.ANKA serisi joystick kumanda modelinde bulunan değiştirilebilir frekans çipi  ( I-cip ) herhangi bir arıza durumunda çıkartılıp başka bir ANKA serisi modeli yedek joystick vericiye ve alıcı takdığınızda işiniz aksamadan devam etmenizi sağlar.Kumandaların bütün modellerinde isteğe göre joystick çeşitleri , (0-1), (1-0-2) seçici anahtarlar veya AUX butonu kullanılarak değişik konfigürasyonlar yapılabilir.Anka serisi joystick kumanda ile güvenlik ve hassasiyet en üst seviyede.ANKA serisi joystick kumanda modeli kullanıcıya ekonomik çözümler sağlamak  için tasarlanmıştır.
anka-jpd000281.jpg
  • ANKA serisi joystick kumanda modelinde “start” butonu anlık basıldığında  korna çıkışı verirken aynı butona basılı tutulduğunda alıcı başlama konumuna geçer. Makina güvenlik direktiflerine uygun olarak yeni nesil teknoloji “SIL3” özelliklerinde üretilmiştir.
  • Alıcı ve verici sürekli haberleşme halindedir. 3 dk boyunca herhangi bir işlem yapılmadığında, 100 metre çekim mesafesi aşıldığında ve batarya çıkarıldığında acil stop moduna geçmektedir.
  • Kumandaların bütün modellerinde pil bitti ikaz ledi ve sinyal ledi bulunmaktadır.
  • ANKA serisi joystick kumanda modelinde bulunan değiştirilebilir frekans çipi  ( I-cip ) herhangi bir arıza durumunda çıkartılıp başka bir ANKA serisi modeli yedek joystick vericiye ve alıcı takdığınızda işiniz aksamadan devam etmenizi sağlar.
  • Kumandaların bütün modellerinde isteğe göre joystick çeşitleri , (0-1), (1-0-2) seçici anahtarlar veya AUX butonu kullanılarak değişik konfigürasyonlar yapılabilir.
  • Anka serisi joystick kumanda ile güvenlik ve hassasiyet en üst seviyede.
  • ANKA serisi joystick kumanda modeli kullanıcıya ekonomik çözümler sağlamak  için tasarlanmıştır.