ANKA JPD00001

ANKA serisi uzaktan kumanda sistemleri; asansör, köprü vinç, portal vinç, kule vinç vb. endüstriyel ekipmanların kontrolü için tasarlanmıştır. Alıcı ve verici sürekli haberleşme halindedir. 5 dakika (kumanda üzerindeki start ve joystick ile 15, 30, 45 dakika olarak değiştirilebilir) boyunca herhangi bir işlem yapılmadığında,100 metre çekim mesafesi aşıldığında ve batarya çıkarıldığında acil stop moduna geçmektedir.  Kumandaların bütün modellerinde pil bitti ikaz ledi ve sinyal ledi bulunmaktadır. ANKA serisi joystick kumanda modelinde bulunan değiştirilebilir frekans çipi (iChip)herhangi bir arıza durumunda çıkartılıp başka bir ANKA serisi yedek joystick verici veya alıcıya takıldığında iş aksaklığı engellenir ve çalışma devamlılığı sağlanır. Kumandaların bütün modellerinde isteğe göre joystick çeşitleri (0-1),(1-0-2)seçici anahtarlar, (2),(1),(2+1) rotary switch veya PUSH butonu kullanılarak değişik konfigürasyonlar yapılabilir. Anka serisi joystick kumanda ile güvenlik ve hassasiyet en üst seviyededir. ANKA serisi joystick kumanda modeli kullanıcıya ekonomik çözümler sağlamak için tasarlanmıştır. JPD Modelinde sürekli kullanımda pil ömrü 220 saatten fazladır.

anka-jpd000018.jpg
  • ANKA serisi joystick kumanda modelinde “start” butonu anlık basıldığında  korna çıkışı verirken aynı butona basılı tutulduğunda alıcı başlama konumuna geçer. Makina güvenlik direktiflerine uygun olarak yeni nesil teknoloji “SIL3” özelliklerinde üretilmiştir.
  • Alıcı ve verici sürekli haberleşme halindedir. 3 dk boyunca herhangi bir işlem yapılmadığında, 100 metre çekim mesafesi aşıldığında ve batarya çıkarıldığında acil stop moduna geçmektedir.
  • Kumandaların bütün modellerinde pil bitti ikaz ledi ve sinyal ledi bulunmaktadır.
  • ANKA serisi joystick kumanda modelinde bulunan değiştirilebilir frekans çipi  ( I-cip ) herhangi bir arıza durumunda çıkartılıp başka bir ANKA serisi modeli yedek joystick vericiye ve alıcı takdığınızda işiniz aksamadan devam etmenizi sağlar.
  • Kumandaların bütün modellerinde isteğe göre joystick çeşitleri , (0-1), (1-0-2) seçici anahtarlar veya AUX butonu kullanılarak değişik konfigürasyonlar yapılabilir.
  • Anka serisi joystick kumanda ile güvenlik ve hassasiyet en üst seviyede.
  • ANKA serisi joystick kumanda modeli kullanıcıya ekonomik çözümler sağlamak  için tasarlanmıştır.

ANKA JPD00001 ürünümüz Makina güvenlik direktiflerine uygun olarak yeni nesil teknoloji SIL3 özelliklerinde üretilmiştir. Anka serisi joystick kumanda ile güvenlik ve hassasiyet en üst seviyede.ANKA serisi joystick kumanda modeli kullanıcıya ekonomik çözümler sağlamak  için tasarlanmıştır. Tüm ürünlerimiz yerli üretim olup tarafımızdan üretilmektedir. Tüm ürünler %63,34 yerli üretim, yerli sermaye ve yerli malzemelerden oluşmaktadır. Elfatek Elektronik Türkiye'de faaliyet gösteren bir AR-GE kuruluşudur ve kumanda sektöründe lider konumdadır. Vinç kumandası üretimiyle başlayıp bugün kablosuz vinç kumandaları, vinç kantarı, vinç aşırı yük sistemleri gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Elfatek Elektronik Avrupa, Asya, Afrika, Amerika kıtalarında 10' dan fazla ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Ürünlerimiz büyüyen kalitemizi korumak adına patentlidir ve ürünlerimize ait markalarımız tescillidir, ürünlerimiz ISO sertifikalarına sahiptir ve garanti belgesi ile sunulmaktadır. Bir çok ürünümüzde 2 yıl garantimiz vardır. Elfatek kumandalarının tüm elektronik, yazılım ve mekanik parçalarını kendi bünyesinde üretmektedir.