ANKA JPD00025

ANKA serisi joystick kumanda modelinde start butonu anlık basıldığında  korna çıkışı verirken aynı butona basılı tutulduğunda alıcı başlama konumuna geçer. Yeni nesil teknoloji SIL3 özelliklerinde üretilmiştir.Alıcı ve verici sürekli haberleşme halindedir. ANKA serisi joystick kumanda modelinde bulunan değiştirilebilir frekans çipi( I-cip )herhangi bir arıza durumunda çıkartılıp başka bir ANKA serisi modeli yedek joystick vericiye ve alıcı tıkladığınızda işiniz aksamadan devam etmenizi sağlar.ANKA serisi joystick kumanda modeli kullanıcıya ekonomik çözümler sağlamak  için tasarlanmıştır.
Çalışma_Yüzeyi_1_kopya_513.png
  • ANKA serisi joystick kumanda modelinde “start” butonu anlık basıldığında  korna çıkışı verirken aynı butona basılı tutulduğunda alıcı başlama konumuna geçer. Makina güvenlik direktiflerine uygun olarak yeni nesil teknoloji “SIL3” özelliklerinde üretilmiştir.
  • Alıcı ve verici sürekli haberleşme halindedir. 3 dk boyunca herhangi bir işlem yapılmadığında, 100 metre çekim mesafesi aşıldığında ve batarya çıkarıldığında acil stop moduna geçmektedir.
  • Kumandaların bütün modellerinde pil bitti ikaz ledi ve sinyal ledi bulunmaktadır.
  • ANKA serisi joystick kumanda modelinde bulunan değiştirilebilir frekans çipi  ( I-cip ) herhangi bir arıza durumunda çıkartılıp başka bir ANKA serisi modeli yedek joystick vericiye ve alıcı takdığınızda işiniz aksamadan devam etmenizi sağlar.
  • Kumandaların bütün modellerinde isteğe göre joystick çeşitleri , (0-1), (1-0-2) seçici anahtarlar veya AUX butonu kullanılarak değişik konfigürasyonlar yapılabilir.
  • Anka serisi joystick kumanda ile güvenlik ve hassasiyet en üst seviyede.
  • ANKA serisi joystick kumanda modeli kullanıcıya ekonomik çözümler sağlamak  için tasarlanmıştır.

ANKA JPD00025 ürünümüz makina güvenlik direktiflerine uygun olarak yeni nesil teknoloji SIL3 özelliklerinde üretilmiştir. Anka serisi joystick kumanda ile güvenlik ve hassasiyet en üst seviyede.ANKA serisi joystick kumanda modeli kullanıcıya ekonomik çözümler sağlamak  için tasarlanmıştır. Tüm ürünlerimiz yerli üretim olup tarafımızdan üretilmektedir. Tüm ürünler %63,34 yerli üretim, yerli sermaye ve yerli malzemelerden oluşmaktadır. Elfatek Elektronik Türkiye'de faaliyet gösteren bir AR-GE kuruluşudur ve kumanda sektöründe lider konumdadır. Vinç kumandası üretimiyle başlayıp bugün kablosuz vinç kumandaları, vinç kantarı, vinç aşırı yük sistemleri gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Elfatek Elektronik Avrupa, Asya, Afrika, Amerika kıtalarında 10' dan fazla ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Ürünlerimiz büyüyen kalitemizi korumak adına patentlidir ve ürünlerimize ait markalarımız tescillidir, ürünlerimiz ISO sertifikalarına sahiptir ve garanti belgesi ile sunulmaktadır. Bir çok ürünümüzde 2 yıl garantimiz vardır. Elfatek kumandalarının tüm elektronik, yazılım ve mekanik parçalarını kendi bünyesinde üretmektedir.