SİREX SDN Serisi/Şeffaf 24V Yüzey Montaj Fil Dişi

SIREX model sesli ve ışıklı ikaz lambalarında flaşör, dönerli ve sürekli ışık fonksiyonları mevcuttur. Uzun ömürlü led teknolojisine sahip sesli ve ışıklı ikaz lambaları, ses düzeyi düşük ses (80 dB), yüksek ses (100 dB) ve sessiz olmak üzere ürün üzerinden değiştirilebilme imkanı sunmaktadır. 

sirex-nbsp-sd-serisi-seffaf-24v-yuzey-montaj-fil-disi2.jpg

SIREX model sesli ve ışıklı ikaz lambalarında flaşör, dönerli, sürekli ışık fonksiyonlarımız uzun ömürlü led teknolojisi sahiptir. Ses düzeyi düşük ses 90 dB, yüksek ses 95 dB ve sessiz olmak üzere seçilebilir ve ürünün üzerinden değiştirilebilir olarak tasarlanmıştır. Lens ünitelerimiz polikarbon hammaddesi kullanılmıştır ve 72mm lens çapı 70mm yüksekliğe sahip kırmızı,turuncu,yeşil,mavi şeffaf renklerde üretilmektedir. Sırex model ürünlerimizin Düşük gerilim direktifi 2006/95/EC, Elektromanyetik uyumluluk direktifi 2004/108/EC Direktifi emniyet koşullarına uygun ve koruma sınıfının IP54 olduğunu beyan ederiz.

SİREX SD Serisi/Şeffaf 24V Yüzey Montaj Fil Dişi model sesli ve ışıklı ikaz lambalarında flaşör, dönerli, sürekli ışık fonksiyonlarımız uzun ömürlü led teknolojisi sahiptir.  . Lens ünitelerimiz polikarbon hammaddesi kullanılmıştır. Tüm ürünlerimiz yerli üretim olup tarafımızdan üretilmektedir. Tüm ürünler %63,34 yerli üretim, yerli sermaye ve yerli malzemelerden oluşmaktadır. Elfatek Elektronik Türkiye'de faaliyet gösteren bir AR-GE kuruluşudur ve kumanda sektöründe lider konumdadır. Vinç kumandası üretimiyle başlayıp bugün kablosuz vinç kumandaları, vinç kantarı, vinç aşırı yük sistemleri, siren ışıkları gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Elfatek Elektronik Avrupa, Asya, Afrika, Amerika kıtalarında 10' dan fazla ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Ürünlerimiz büyüyen kalitemizi korumak adına patentlidir ve ürünlerimize ait markalarımız tescillidir, ürünlerimiz ISO sertifikalarına sahiptir ve garanti belgesi ile sunulmaktadır. Bir çok ürünümüzde 2 yıl garantimiz vardır. Elfatek kumandalarının tüm elektronik, yazılım ve mekanik parçalarını kendi bünyesinde üretmektedir.