RF (Radyo Frekans) uzaktan kumanda cihazları, uzaktan kontrol edilmesi gereken cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
| Çalışma Frekansı | 2.4 GHz ISM Band |
| Buton Sayısı | 10 |
| Kanal Sayısı | 80 |
| Çalışma Mesafesi | 100 m |
| Alıcı hazır olma gecikmesi | < 1 sn |
| Komut (Buton Basımı) Cevap Süresi | < 20 ms |
| Çalışma ve Depolama Sıcaklığı | -20°C ile +45°C - Opsiyonel (-40 °C ile +85 °C) |
| Gövde Yapısı | Polyamid |
| Buton Çapı | 12 mm |
| Tam Şarjlı Pil ile 20°C’de Çalışma Zamanı | 200 Saat |
| Pil Zayıfladıktan Sonra Sürekli Çalışma Süresi | 12 Saat |
| Besleme Gerilimi | 3 VDC |
| Çekilen Akım Miktarı | 35 mA |
| Pil Tipi | 2 x AAA İnce Kalem Pil |
| Cihaz Mekanik Ölçüleri | 66 mm × 110 mm × 38 mm (En × Boy × Yükseklik) |
| Çalışma Frekansı | 2.4 GHz ISM Band |
| Kanal Sayısı | 80 |
| Çalışma Mesafesi | 100 m |
| Alıcı Faaliyete Geçme Gecikme Süresi | < 1 sn |
| Kumandaların Tepki Süresi | < 20 ms |
| Çalışma ve Depolama Sıcaklığı | -20°C ile +45°C - Opsiyonel (-40 °C ile +85 °C) |
| İşlem ve Depolama Sıcaklığı | -20°C ile +45°C - Opsiyonel (-40 °C ile +85 °C) |
| Gövde Yapısı | Polyamid |
| CANBus Haberleşme Hattı | Opsiyonel |
| Çalışma Gerilimi | 40–265V AC |
| Çalışma Gerilimi (Opsiyonel) | 24–36V DC |
| Çekilen Güç | 6 W Max. |
| Cihaz Mekanik Ölçüleri | 97 mm × 171 mm × 55 mm (En × Boy × Yükseklik) |