Hakkımızda

2006 yılında kurulan ve kısa sürede sektöründe lider konuma gelen Elfatek Elektronik yerli üretim ve yerli sermayesi ile Türkiye başta olmak üzere tüm dünyaya ürünlerini ihraç eden bir AR-GE kuruluşudur. Elfatek, vinç kumandası üretimiyle adım attığı bu sektörde Türkiye’nin ilk 80 kanallı ve 240 saatten fazla çalışma süresine sahip vinç uzaktan kumandasını üretmeyi başarmıştır.

27.10.2017 tarihi itibariyle Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Endüstriyel Elektrik Sektöründe Konya’da 1. Türkiye genelinde ise 41. AR-GE merkezi olarak tescillenmiştir.

Tecrübeli ve dinamik kadrosuyla her geçen gün kendisini geliştirmeye devam eden Elfatek, yaptığı teknolojik yatırımlarını özgün tasarımlarıyla birleştirerek ürettiği yüksek performanslı ve kaliteli ürünleriyle sanayinin ihtiyacını karşılamaktadır.

Satış aşaması ve satış sonrasında da müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Elfatek Elektronik, ürünlerinin yedek parça, onarım gibi ihtiyaçlarına da büyük bir özveri ile yaklaşmaktadır ve müşterilerine ürünler hakkında detaylı eğitim imkanı da sunmaktadır.

Misyonu “Türkiye’nin rekabetçi gücünü arttırmak için katma değeri yüksek AR-GE’ ye dayalı endüstriyel ürünler geliştirmek” olan Elfatek Elektronik “Uluslararası seviyede endüstriyel ürünler geliştirmek ve AR-GE konusunda lider bir firma olmak” vizyonundan da ödün vermeksizin sektöründe lider ve ilk tercih edilen firma olmaya devam etmektedir.