RGB Işıklı Siren, endüstriyel ortamlarda sesli ve görsel uyarı sağlamak için tasarlanmıştır. 85–265VAC geniş çalışma gerilimi aralığıyla farklı sistemlerle uyumlu çalışır ve yalnızca 4.5W güç tüketimiyle enerji verimliliği sunar.
Ters polarite ve aşırı akım koruması sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. IP65 koruma sınıfı ile tozlu ve nemli ortamlarda yüksek dayanıklılık gösterir. -20°C ila +40°C sıcaklık aralığında sorunsuz çalışabilir.
Polikarbon ve ABS malzemeden üretilen sağlam gövdesi uzun ömürlü kullanım sunar. 72 mm çap ve 70 mm yüksekliğe sahip kompakt tasarımı sayesinde kolay montaj imkânı verir.
Üç farklı ses seviyesi (100dB, 75dB, sessiz) ve dört farklı ışık modu (yanıp sönme, çift yanıp sönme, nefes alma, sabit) ile esnek kullanım imkânı sunar. Ayrıca 15 farklı melodi seçeneği sayesinde çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.
Şık beyaz lensli tasarımıyla RGB Işıklı Siren, güvenilir, dayanıklı ve çok yönlü bir uyarı çözümüdür.
| Besleme Gerilimi | 85 ~ 265VAC |
| Maksimum Güç | 4.5W |
| Ters Polarite Koruması | Evet |
| Aşırı Akım Koruması | Evet |
| İletişim Protokolleri | Dijital Giriş |
| Bağlantı Noktası | 1 adet 6 telli kablo ve 1 adet 2 telli kablo |
| Sızdırmazlık Sınıfı | IP65 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ile +45°C - Opsiyonel (-40 °C ile +85 °C) |
| Lens Rengi | Beyaz |
| Lens Ünitesi / Ana Gövde Tipi | Polikarbon / ABS |
| Lens Çapı ve Yüksekliği | Ø72mm / h:70mm |
| Buzzer Ses Seviyesi | Yüksek Ses: 100dB / Düşük Ses: 75dB / Sessiz |
| LED Animasyonları | Yanıp Sönme / Çift Yanıp Sönme / Nefes Alma / Sabit / Kapalı |
| Melodi | 15 Farklı Melodi |